Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lyrica 25 mg - os gyógyszert...

Lyrica 25 mg - os gyógyszert hol lehet kapni?Benu gyógyszertarban pl nem. 75mg-tol rosszul voltam,én Lamictalt is szedek azt fixen kell.Volt korábban epilepszia emiatt.Viszont a Lyrica az idegi eredetű fájdalomra izomgorcsokre,depresszióra kell

Figyelt kérdés

#Lyrica25mg hol kapható
febr. 3. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem gyógyszertár-lánc függő. Ha a nagykerben van, akkor meg tudja rendelni bármelyik patika. Ha sehol nem kapható, akkor valamiyen ellátási probléma áll fenn.
febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Üdv, két helyen próbáltam eddig , de azt mondták, hogy még csak cikktörzs sincs nekik, hogy rendelni tudjanak.

Nem értették, hogy tudta a Neurológus felírni.

De ha ő feltudta akkor léteznie kellene.

febr. 3. 20:05
 3/7 A kérdező kommentje:

Az orvossal sajnos nem tudok naponta beszélni, hogy választ kapjak rá.

Emailen tudok neki csak jelezni, de arra nem mindig válaszol.

febr. 3. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyettesítő készítmény nem felelne meg? A felsoroltak közül valmelyik csak kapható.


[link]

febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Írtam az oldalon található email címre.

info@egeszsegvonal.gov.hu - hátha válaszolnak.

Köszönöm szépen a segítségedet ! :)

febr. 3. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Még azt is megteheted, hogy a Hungaropharma nagyker Beszerzési osztályát hívod fel telefonon, ők valószínűleg gyorsabban tudnak segíteni (ott dolgoztam régebben).


[link]

febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez mégsem jó ötlet sajnos, erre nem emlékeztem.:(


" a forgalmazott termékekről bárminemű információt kizárólag üzleti partnereinknek nyújthatunk. "

febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!