Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ganglion műtét után ismét...

Ganglion műtét után ismét ganglion?

Figyelt kérdés

Volt egy ganglion a csuklóm felső részén, amit januárban műtéttel eltávolítottak.

A varrat még be sem forrt teljesen, megint ott van valami gumó, ugyanolyan, mint előtte.

Egyáltalán lehetséges, hogy 2 és fél hét alatt újra kialakuljon?

Vagy ha nem, akkor mi a fene ez?

Figyeltem rá, csak kicsit mozgattam, hogy ne álljon be, de semmi több.


Csatolok képeket:

[link]

[link]

[link]



febr. 5. 18:21
 1/5 A kérdező kommentje:

"A varrat még be sem forrt"


A *seb* még be sem forrt.

Elnézést

febr. 5. 18:22
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként kemény tapintású, illetve pontosítanék, eddig sem volt eltűnve, csak nem látszódott annyira, mert fel volt dagadva a kezem.
febr. 5. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a ganglion újra kialakulhat műtéti eltávolítás után is, orvos ezt nem tudom mondta-e de azért illet volna.

Az hogy 2-3 héten belül ez visszajöjjön azt én nem tudom… Voltál/mész kontrollra? Ott látszódott vagy ha mész még, akkor mikor?

febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A műtét (jan 18) után még következő hétfőn egy kötéscserére, illetve utána 29-én varratszedésen voltam, utána nem.

Közben egy orvos ismerősöm azt mondta, hogy ez egy szeróma, ami el fog múlni, remélem igaza van..

(Aki esetleg hasonló cipőben jár, annak gondoltam leírom, hogy ne aggódjon) ❤

febr. 5. 19:40
 5/5 Kelemen Dávid Olivér válasza:
Szia nekem pár éve volt a műtétem, kb 1 évre rá ki jött megint ugyan ott. Amikor be volt gyulladva akkor fájt, 1-2 hét alatt vissza húzódott, mostanában viszont 1 hónapja kb. nem húzódik vissza és elég nagy, de amíg nem gátol a mindennapokban addig nem műttetem meg, elég kellemetlen volt nekem az a 2-3 hét műtét után.
márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!