Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ganglion műtét menete? Már...

Ganglion műtét menete? Már régóta gyötör.

Figyelt kérdés

Régebben, a csuklómban megjelent egy ganglion, sajnos nagyon zavar, támaszkodás, sport, pár kézmozdulat is nehézséget okoz.

Amikor nektek volt ilyen, milyen orvoshoz mentetek, illetve mennyi idő volt az egész folyamat, vizsgálatokkal együtt?

Én először ortopédiára jelentkeztem, de csak áprilisra van időpontjuk, ami még elég beláthatatlan.



2019. febr. 27. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:
+ info: állami kórházakra gondolok, magánrendelő számomra túl költséges.
2019. febr. 27. 16:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el vele a sebészetre, hátha hamarabb túl leszel rajta.
2019. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem tegnap(màrcius 28) volt ilyen műtetem,sebészeten csinàltàk.


Két ève szenvedtem vele,a bal csuklóm felső részén volt,màr a mindennapokban is zavart,egy fekvőtámasz is nehézséget okozott,azért döntöttem úgy,hogy megműtetem.


Komolyabb vizsgàlatom nem volt,csak szemrevételezés,és tapintás,egyértelmű volt,hogy ganglion.

A beavatkozás se volt vészes,kaptam köré/bele 6 helyre érzéstelenítőt,mondtàk ha fàjdalmat érzek szóljak,mert mèg tudnak adni,de csak nyomást éreztem meg,hogy ott babràlnak. 5-10 percig tartott az egész,1 hét múlva varratszedés.

2019. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ, erre voltam kiváncsi!:)

Szerencsére akkor gyors folyamat, azt hittem, először időpont az ortopédiánál aztan sebészetnél, ez 1-1 hónap fejenként kb, addig lepetézek.

Ugyanezek a tünetek nekem is, csuklómban van, szenvedek vele 3 éve. Alapból nem fáj, de ahogy fekvőzök, kimászok egy medencéből vagy bármi ami meghajlízja az izületet elkezd iszonyatosan fájni.

2019. márc. 31. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!