Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Diprophos injekció után...

Sajtos97 kérdése:

Diprophos injekció után mennyi izmot veszíthetek?

Figyelt kérdés

Kaptam ma a reumatológián egy diprophos injekciót a gerincem mellé, mivel nagyon derékfájós vagyok. Na most olvastam arról, ha külsőleg viszünk be szteroidot, azzal lelövöm a saját termelésemet. Illetve olvastam a mellékhatásoknál, hogy izomveszteséggel is járhat.

Ha csak 1 injekciót kaptam, az tud negatívan hatni a meglévő izomtomegemre, illetve a későbbiekben nem fogok veszíteni belőle?

Akik edzenek, és kaptak már ilyen szteroidot, írjanak!!



febr. 14. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteget kaptam, izomvesztés nem volt. 1 injekció ráadásul izomtömegre nulla hatással van.
febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, megint egy testképzavaros, aki pánikrohamot kap, ha lemegy valamennyi a semmire nem jó izmaiból.
febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egytől még nem lesz bajod. De nyilván soknak már lehet káros következménye, a helyi szteroid injekció sajnos a lágyszöveteket tönkre teszi.
febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!