Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol végeznek magánellátásban...

Hol végeznek magánellátásban vastagbéltükrözést altatásban úgy, hogy nem kell kísérőt magammal vinnem?

Figyelt kérdés

Már volt vastagbéltükrözésem altatásban, vittem kísérőt, mert ragaszkodtak hozzá, de borzasztóan éreztem magam, szégyent és kiszolgáltatottságot éreztem. Pedig barátot vittem. Szeretném ezt elkerülni gyakorlatilag bármi áron. Az is jó, ha nem engednek rögtön haza. Az is jó, ha másnapig ott kell maradnom. Nem érdekel, hogy így mennyivel kerülne többe. Azt akarom, hogy ez az én privát dolgom maradjon. Ha csak 1 ilyen hely is van, akkor megyek oda, bárhol van az országban.


Akiket felhívtam, csak akkor nem ragaszkodnak kísérőhöz, ha nem altatásban csinálják, na azt kösz nem... Viszont nem értem ezt, mert nekem már volt 2 műtétem is altatásban, az egyiknél másnap mehettem haza, a másiknál 4 óra után hazamehettem egyedül. Pedig ezek sokkal komolyabb beavatkozások voltak, mint a tükrözés és mégsem kellett kísérő.


Szóval, van valakinek valamilyen ötlete, hogy hol lenne érdemes próbálkoznom?


Köszönöm



febr. 18. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Taxival mész és a taxis lesz a kísérőd. Nem kell ott várakoznia, megy eled időpontra, csak ahelyett hogy a kórház előtt várna, bemegy a recepciora és közli, Kovács Jozsiert jött.
febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt egy pár évvel ezelőtti leírás, Székesfehérváron altatásban csinálták a csókának és egyedül ment haza vonattal Budaörsre:


[link]

febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!