Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel lelet meddig valid?

Vérvétel lelet meddig valid?

Figyelt kérdés

Még novemberben voltam vérvételen,elég sok a leleten a

* jelölés. lassan el kéne mennem a háziorvoshoz megmutatni. elfogadja még? lehet hogy azóta változhattak az értékek, és nem tud korrekt gyógyszer kiírást alkalmazni?



febr. 22. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 3 hónapos vérvételi eredmény nem mutat valid képet a jelenlegi állapotodról. Újra el kellene menned laborra és utána azonnal megmutatni a leletedet a háziorvosnak.
febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kellett vérkép, ha a sok csillag miatt még csak vissza sem mentél hozzá ennyi ideig? Ez nem az elfogadásról szól, hacsak nem valami kezeléshez, gyógyszerhez, továbbküldéshez kell, stb. Egyébként régi az már, meg kell újítani.
febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 magánszorgalomból kértem a beutalót, kiváncsi voltam a koleszterinre májfunkcióra cukorra,vizeletre,hugysavra,TSH ra, igaz azóta sem teszek semmit hogy változtassak az életvitelemen . 40 éve fizetem a TB-t jár 5 évente a laborvizsgálat.
febr. 23. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Azzal nincs baj, ha kéred, sőt ez nagyon jó is, de igazán értelme csak akkor van, ha van ki kiértékelje, illetve változtatsz, ha van eltérés rajta. Mindenesetre csináltass újat és ha azon is vannak nem jó irányban eltérések, akkor beszéld meg a háziorvosoddal.
febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!