Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Okozhat gondot az aranyér...

Okozhat gondot az aranyér utáni állapot?

Figyelt kérdés

Terhességem alatt kijött az aranyerem, rettentően fájt, mint még soha, minden mozdulat, ülni nem tudtam..de gondolom mondanom sem kell aki már volt így.


Az szépen elmúlt, viszont a gátamon maradt egy "maradvány". Ami "lifeg", nem fáj, nem okoz gondot. Jött a szülés..nem foglalkoztam vele..nem múlt el..és a mai napig ott van.


Okozhat problémát? Ezt a sebészeten helyi érzéstelenítéssel el tudja a sebész távolítani? Befeküdni nem szeretnék a gyermekem miatt.


Köszönöm szépen a válaszokat!


febr. 25. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor nulla jelentősége van, legfeljebb esztétikai gond. Ha baj lesz vele, akkor fájni fog hidd el.
febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán leveszi a sebész helyi érzéstelenítéssel. Nekem nagyon durva aranyeret műtöttek, nem helyi, hanem spinális érzéstelenítéssel, de még így is hazamehettem másnap délelőtt.
febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem az semmilyen problémát nem okoz. Próbálj figyelni arra, és megelőzni, hogy újra előjöjjön.

Rostban gazdag élelmiszerek!!!

febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy idő után visszahúzódik majd valószínűleg, max. erőlködésre újra kijön. Nekem is van, de nekem azóta, hogy proktológus "kipucolta" az aranyerem, vagyis kiszedte belőle a vérrögöket.
febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!