Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmenjek az időpontra gipszben?

Elmenjek az időpontra gipszben?

Figyelt kérdés

Be van gipszelve a kezem.

Időpontom van anyajegy szűrésre, van egy kérdéses anyajegy, ami sérült és meg kell mutatni bőrgyógyásznak.

A kezem fel van kötve, mivel majdnem hónaljig gipszben van. Le tudok vetkőzni meg öltözni is, max kicsit lassabban.

Gáz így elmenni?


febr. 26. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne az? Szerinted a doki nem látott még ilyet? Sok helyen még segítenek is ilyen esetben (ha hagyod).
febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Eltört a kezed.

Az orvos, akár egy bőrgyógyász is, látott már ilyet valószínű.

És tuti segitenek, én járógipszben mentem ultrahangra, az orvos segített fel-le szállni a vizsgálóágyra.

febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én motorbaleset után mentem orvoshoz úgy h mindkét kezem rögzítve volt, egyik gipszelve, a másik meg sínben..

Segített a doki az ágyra fel meg lejonni hogy ne essek pofára lehetőleg.

Mi ebben a ciki?

febr. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Soha nem volt még semmim gipszben főleg nem ekkora gipszben.

Nem élem meg jól hogy bámulnak miatta.

Szégyellem kicsit.

Ha legalább fel nem kene kötni . De muszáj mert dagad és felkötve elviselhetőbb. Csak így meg olyan feltűnő :/

febr. 27. 05:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt szégyellni? Eltört a kezed, be kellett gipszelni, ebben semmi nincs. Max azért néznek, mert sajnálnak, hogy ekkora gipszben vagy.

Felkötni meg ajánlott minden gipsznél.

febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!