Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

A hátamba nyomást érzek, mellkasomba, hányingerem van kicsi..

Voltam kórházba ügyeleten 2x is már. Tettek rám EKG kétszer is csak gyógyszert írtak semmit nem mondtak az orvosok jó formán. De továbbra is megvannak a panaszok. Ilyenkor mi van de tényleg már nagyon parázok.


febr. 28. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi szerepel a zárójelentéseden, mint diagnózis?
febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ellátás oka: Akut megbetegedés

Pulzus szám 108 Bpm

Véroxigénszint 100.0


Szedjek gyógyszereket amiktől olyan zsibbadás jött rám hogy egész éjszaka nem aludtam.

Ilyenek vannak ezen

febr. 28. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:
A zárójelentéseden rajta kell lennie egy BNO kódnak. Az micsoda? És milyen gyógyszert kell szedned?
febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

R0000 - Tachycardia, k.m.n.


És panangin forte +magnezot és akárki akármit mond ezektől nagyon rosszul voltam

febr. 28. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmész a háziorvoshoz és elmondasz mindent. Lehet, hogy szükséges még néhány vizsgálat vagy módosítani kell a gyógyszeren/adagoláson.
febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez ilyen tipik sbo-s diagnózis. Önmagában a tachycardia nem betegség hanem egy tünet. A tachycardiát valami kiváltja és arra kellene rájönni, hogy mi.


Sokszor egyébként tapasztalom, hogy akkor írják rá a papírra, hogy tachycardia ha nem tudják mi bajod vagy nem nézték elég ideig az EKG-t és csak úgy valamit rányomtak mert rá kell.


Mindenképp menj orvoshoz ezzel még azt tudom javasolni illetve méregesd magadnak is.

febr. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megyek orvoshoz csak a kártyám épp át kérőbe van egy másikhoz édesapám holnap fogja tudni bevinni még az adataim munka után.

Ma nem rég 4:30 fele arra keltem fulladok most kint ülök a friss levegőn. Nemtudom mi történik de múlthét óta kivagyok.

febr. 29. 05:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Az SBO-nak nem dolga a pontos diagnosztika. Az SBO feladata az, hogy megállapítsa, hogy van-e életet veszélyeztető állapot, amit kezelni kell. Az SBO nem kardiológia. Ha nincs akut teendő, akkor elcsattogsz szépen a háziorvoshoz, elmondod neki a bajod, ad egy beutalót a kardiológiára és kivárod a sorod.

Nem az SBO-tól kell részletes kivizsgálást várni, aztán nyafogni, hogy nem csinálják meg. Nem ez a dolguk.

febr. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem is nyafogtam csak kérdeztem mivan ilyenkor.

De megyek majd orvos mindenhova aztán kész

febr. 29. 09:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!