Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Külföldön (EU) milyen az...

Külföldön (EU) milyen az egészségügyi ellátás?

Figyelt kérdés

Melyik országban jó, és melyikben nem? Ha valaki külföldre költözést fontolgat, és ez is szempont, akkor melyik országot válassza, és melyiket semmiképpen se?

Kisebb problémákkal (pl. egy téli légúti fertőzés), vagy akut súlyosabb dolgokkal, amihez a sürgősségi ellátást kell igénybe venni, vagy esetleg komoly, műtétet vagy hosszas kezelést igénylő betegségekkel kapcsolatban is érdekel.

A társadalombiztosítás fizetve lenne, természetesen, az adott ország szabályai szerint.



márc. 6. 20:38
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
10-es, ezt lehetne érthetőbben is? 🙂
márc. 7. 19:19
 12/32 anonim ***** válasza:
mit nem tetszik érteni? a vhi egy egészségbiztosító cég, a cégem fizeti a havidíjat és cserébe nekem térítenek vmiket vmilyen mértékben amiket igénybe veszek
márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

De nincs honnan ertse alapbol, mert otthon nincs ilyen.

Nalunk a Laya van. Ez maganbiztosito.

márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Köszi, de engem egyelőre az alap társadalombiztosítás által hozzáférhető ellátások érdekelnek.
márc. 7. 20:56
 15/32 anonim ***** válasza:

azt meg már elmondtam, nem hagynak meghalni kb.

semmire sem jó, nem ajánlott

márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Itt sajnos az alappal nem mesz sokra, de ha normalis helyen dolgozol, a magant fizeti a munkaltato.
márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

tessék itt a kedvencem :D

jobb mint egy 3d-s horrorfilm (mondjuk ez is az)

[link]

márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Uhh... Bár, azt hiszem, talán a világ bármelyik kórházról mondanak jót is, rosszat is, de itt a két végletből van a legtöbb, ez érthetetlen.

Nem tudom, ezek a 100€ nagyságrendű fizetnivalók más országokban is jellemzők? Mert azért ez elég sok. Eléggé visszatartja az embereket attól, hogy kórházba menjenek.

márc. 7. 22:57
 19/32 anonim ***** válasza:

Vagy nem. A kórházak zsufolva vannak. A sürgősségen meg fel napot is varhatsz mig sorra kerülsz.

Az meg a masik dolog hogy nem mész hetente orvoshoz azért.

Sőt itt sokkal kevesebbszer betegedtunk meg, és egy felfazás pl le volt tudva 3 orrfujással meg 2 teával.

márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
lehet hogy mondanak én viszont itt átéltem 2 sürgősségit ebbe a fos st vincébe :D anyám, soha többet, akkor mondtam hogy nekem vhi-m lesz akkor is ha megdöglök, mindjárt lett is mert megvolt a motiváció :D
márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!