Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Külföldön (EU) milyen az...

Külföldön (EU) milyen az egészségügyi ellátás?

Figyelt kérdés

Melyik országban jó, és melyikben nem? Ha valaki külföldre költözést fontolgat, és ez is szempont, akkor melyik országot válassza, és melyiket semmiképpen se?

Kisebb problémákkal (pl. egy téli légúti fertőzés), vagy akut súlyosabb dolgokkal, amihez a sürgősségi ellátást kell igénybe venni, vagy esetleg komoly, műtétet vagy hosszas kezelést igénylő betegségekkel kapcsolatban is érdekel.

A társadalombiztosítás fizetve lenne, természetesen, az adott ország szabályai szerint.



márc. 6. 20:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Németországban mentővel vittek be a közeli klinikára mert már alig bírtam lélegezni. Onnan továbbvittek egy speciális tüdőklinikára és csak jót tudok mondani az ellátásról és az orvosok,ápolók,szakemberek hozzáállásáról. Sima betegbiztosításom van az AOK-nál, annyi plusz költség volt hogy 10 eurót kellett utólag fizetnem minden korházban töltött nap után.
márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Mivel úgy tapasztaltam, többen vannak itt, akik külföldön élnek, azt reméltem, több választ kapok, több különböző ország egészségügyéről.
márc. 10. 19:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!