Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Véradásért most 2024-ben...

Véradásért most 2024-ben fizetnek?

Figyelt kérdés
márc. 22. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
továbbra sem
márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért éri meg? :)
márc. 22. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Azért éri meg annak, aki ad, mert segíteni akar azoknak, akiknek vérre van szüksége pl egy műtétnél. Ha véletlenül egyszer te is oda kerülnél, hogy az életed megmentéséhez vérre van szükséged, olyan emberek vérét kapod akik "ingyen" adtak valamikor vért.
márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert segítesz másoknak, akik nem olyan szerencsések, mint te, hogy egészségesek és megtehetik.
márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Én a múltkor kaptam egy doboz 12%-os gyümölcslevet, nagyon örültem neki, mert olyan volt, mint amit általános iskolában vettünk a büfében. Szóval én ezért járok. Volt amikor kaptam egy kekszet is! Szóval, ha jó helyre mész akkor fizetnek. Csak tudni kell, hogy melyik állomásnak van dugi keksz készlete.
márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
60%

Apám azért járt, mert gyerekként beteg voltam és mivel neki 0-s a vércsoportja, ezért úgy gondolta, hogy ha már nekem nem segített senki, akkor ő tegye meg, mert átérezte a helyzetet és tudta milyen fontos egy ilyen gesztus a másikért, plusz együtt jár egy szűréssel is.

Hogy miért éri meg? Azért, mert nem csak akkor kell segítened másokon, amikor kapsz cserébe azonnal valamit. Lehet legközelebb egy baleset miatt éppen azért maradsz életben, mert valaki adott vért.

márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!