Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményed erről? Szerint...

Mi a véleményed erről? Szerinted megtörténik? ⚠️🦠💉⚠️

Figyelt kérdés

[link]


[link]

[link]


[link]

[link]



jan. 28. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor feltenném a kérdést, honnan tudják ennyire jól, hogy mi lesz a következő járvány, hacsak nem ők indítanak el egyet? 🤷🤨
jan. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel, hogy ez az egész WHO nem arról szól, hogy az emberek érdekeit nézve tevékenykedjen hanem ellenkezőleg.


Ezek az "X betegség" meg megint csak azért lesz kitalálva, hogy a "teszt" következő fázisába léphessenek és még tovább menjenek. A covidnál meg merték lépni, hogy bezárták a népet. Itt majd még messzebb mennek. A gyógyszergyártó nagyhatalmak pedig majd megint csilliárdokkal gazdagodnak a világrekord sebességű vakcináival amiből ezúttal vagy 6 adag kötelező lesz különben kirúgnak a munkahelyedről.


A bábok pedig ehhez asszisztálni fognak (itt a bábok alatt az országok miniszterelnökeit, alelnökeit értem). Természetesen a báboknak is lesznek bábjaik akiknek ki kell állni elmondani, hogy miért is van szükség mindenre. Ők a Müller Cecíliák meg a Szlávik félék.

jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De azért egy Index cikkre ne alapozzunk szerintem!
jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"De azért egy Index cikkre ne alapozzunk szerintem!"


Mit szeretnél?


ATV? HVG? 24? Népszava? Mandiner? Blikk?


Mutatok jobbat!


[link]

jan. 29. 00:06
 5/6 A kérdező kommentje:

Aki nem tudna angolul:


"Preparing for Disease X" (Felkészülés az X betegségre)

jan. 29. 00:08
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez volt? Ez lenne?


[link]

jan. 31. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!