Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházból műtét után saját...

Kórházból műtét után saját felelősségre haza jöhetek?

Figyelt kérdés
Csak bölcsességfog műtét lesz altatásban. Szerintem nem kell ahhoz bentfeküdni. Ha jól érzem magam, akkor hazajöhetek?
ápr. 6. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Haza, de ha bármi baj adódik, nem vállalnak érted felelősséget.
ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Altatás után általában bent szoktak fogni egy éjszakát. Érdeklődj a kórházban, ezt mi nem fogjuk tudni megmondani.
ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 ezt, hogy érted? Ha valami történik, akkor nem látnak el vagy mi?
ápr. 6. 09:54
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
#1-es valószínűleg arra utalt, hogy az altatásnak lehetnek mellékhatásai, pl. hazamész és útközben rosszul leszel, elesel vagy leesik a vérnyomásod, cukrod, stb. akkor te a kórházat nem teheted felelőssé emiatt, így saját felelősséged lesz, neked kell viselni annak a következményét. Ha bent maradsz, akkor akármi van, azonnal el tudnak látni. De ott kérdezd meg mennyit kell bent maradni, lehet nem kell egy éjszakát. Kisebb altatásoknál van, hogy pár óra múlva kísérővel hazajöhetsz.
ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megfigyelésre 4 órát bent tarthatnak.
ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ébren volt mert így kértem. Csak érzéstelenítést kaptam, de nagyon kemény egy óra volt. Kivette az erőm, ráadásul tömegközlekedéssel mentem haza. Semmilyen bennfekvés csak röntgen, várni és munkára!
ápr. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A műtét annyi hogy nem csak húzzák, hanem valószínűleg körülötte felvágják, fúrnak-faragnak, húzkodják, kikaparják, attól függ mennyire mélyen van és mennyire kampós gyökerű. Lehet hogy nehezen adja magát.
ápr. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!