Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mindenképpen műteni kell vagy...

Nymphas_corp kérdése:

Mindenképpen műteni kell vagy van más módja, hogy megszűnjön a sinus pilonidalisem?

Figyelt kérdés
A dolog kb. 8 hónapja kezdödött, hogy a fenekem felett, a derekam alján megjelent egy babszem nagyságú cysta, amit akkor pattanásnak véltem. Elmenetem dokihoz, mert gondoltam nem normális hogy hónapok óta ott van, közölte hogy ezt műteni kell, előtte én kezelgesem otthon, mellette jártam kontrollra rendszeresen, A próblémám az, hogy a doki elmondása szerint ez egy nagyon bonyolult, kockázatos műtét, nem vállalja akárki és a kérdésem is erre irányul, hogy mindenképpen csak a műtét az egyetlen lehetőség? (Egyébként egyáltalán nem fájdalmas, nem gyulladt vagy kellemetlen)

ápr. 9. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De, gyulladt az mindenképp, max nem fáj. Ha lenne mód műtét nélkül, akkor az orvos azt mondja, nem erőltetik a műtétet.
ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy kisebb műtét. Nem kell tőle félni.

Persze, hogy nem vállalja akárki. Szakorvos kell.

ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, mi lett?
ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!