Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sinus Pilonidalis,ha szaga...

Sinus Pilonidalis,ha szaga van az normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok.37 éves férfi vagyok,most hétfőn műtöttek Sinus Pilonidalis-al.



Nyitott sebkezeléssel kezelnek,ami igazából annyiból áll,hogy napi 5-6-szor langyos vízzel ki kell öblögetnem és aztán egy gézt oda tenni.Az első két napban nem volt fájdalmam,de aztán már pénteken annyira fájt,hogy vissza mentem a kórházba.Azt mondták jól néz ki,kicsit váladékos,nem szagos,és minden oké,és szedjek több fájdalom csillapítót.De péntek este már annyira fájt,hogy 1 percet sem tudtam aludni, nem hogy ülni de feküdni sem tudtam.Állva elviselhetőbb volt,de nem állhatok egész nap.



Most szombat van kicsit elviselhetőbb a fájdalom,de dupláztam is a fájdalom csillapítókat.Viszont most már rendesen szaga van.3 óránként mosom aztán egy géz rá.Az lenne kérdésem,hogy ez a szag ez normális?Azzal nyugtatóm magam,hogy igen mivel sokszor öblítem ki,aztán megy rá egy géz plusz alsónadrág meg pizsama nadrág.De gondoltam inkább megkérdezlek titeket hátha van már valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban.Kedden kell mennem kontrollra,az még pár nap.



Üdvözlettel

Laci



2021. febr. 13. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig nem volt szaga és most van, valószínűleg el van fertőződve, és az is ez mellett szól, hogy írod hogy nagyon fáj.
2021. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én gyenge vagyok matekból, ez mi ?
2021. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na elmentem a kórházba ügyeletre.Holnap megint műtenek. :-(

Nincs még elfertőzödve,de valamit le kell kaparni,hogy ne is legyen.

Hát nagyon nem örülök neki.

2021. febr. 13. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es, ez egy jóindulatú elváltozás a lágyrészeken, általában a keresztcsont tájékán.
2021. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, de legalább nem fog elfertőződni, és nem lesz belőle szeptikus sokk meg halál. Jobbulást, hamarosan túlleszel rajta!
2021. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!