Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmagyaráznátok, miért nem...

Elmagyaráznátok, miért nem találkoztam semmilyen reklámmal, felhívással azzal kapcsolatban, hogy egészségvédelmi szűrőprogram működik az országban?

Figyelt kérdés

Kiplakátolják az összes Győzike szintű falunapi fellépőt és elveszett kutyát, de érdekes módon erről nem hallottam.

A honlapon sincs fent semmilyen 2024-es időpont bár lehet én vagyok a hülye és nem találom. 2023-ig vannak az időpontok. Ennyire nem lehetnek seggarcúak mégis..

[link]



ápr. 13. 21:05
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
NNK oldalán is lehet érdeklődni. De megnyugtatlak, sehol sem szokás ez. Ritkán, ha valakinek nagy érdeke fűződik ehhez, akkor értesítenek róla egy-egy korcsoportot, de amúgy nem.
ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megnyitottam, igazán szuper, hogy időpontot foglalni csak 2023-ig lehet, így 2024-ben. Gondolom jövőre felteszek az ideieket is.
ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!