Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Balesetem volt,hogyan tovább?

Balesetem volt,hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Pár hónapja balesetem volt. A bokám,lábfejem teljesen beragadt,nem tudtam ráállni.ez januárban volt,azóta tudok járni,nincs bedagadva de még mindig megérzem nagyobb séta után és az izület kinézete nem azonos a másik bokáméval. Tb-m nincs ezért nem voltam orvosnál. Most elmennék dolgozni de félek hogy lesérül fizikai munkával.

Kapok erre segélyt vagy tb támogatást? Vagy hogyan tovább?



ápr. 14. 15:26
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem kapsz erre semmit, de anno, ha elmentél volna, sürgősségben még megvizsgáltak volna. Nincs erre semmilyen támogatás, sem segély. Ha eddig nem volt munkaviszonyod, akkor miből is járna? Elmész dolgozni, bejelentenek a TB rendszerbe és fizetik utánad a TB-t, aztán elmész az orvoshoz feltéve, hogy rendezed a TB tartozást, hogy legalább minimum piros legyen, ne barna.
ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!