Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az izlandi zuzmó hatékony?

Az izlandi zuzmó hatékony?

Figyelt kérdés
Laryngitisem (gégegyulladásom) van, és a fül-orr-gégészem javasolta az izlandi zuzmót, de elég drága (1500 Ft/üveg). Érdemes megvenni, használ?
2010. okt. 27. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha orvos javasolta, akkor feltétlenül. Neki nincs belőle haszna sem...
2010. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éppen azért kérdezem, mert tartok tőle, hogy ezek az orvosi javaslatok orvosok és gyógyszergyártók közti megegyezéseken is múlnak. Ezért kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2010. okt. 28. 00:03
 3/5 anonim válasza:
90%

Szia!


Az izalndi zúzmó egy nagyon hatásos légúti megbetegedésekre használt cucc, a skandinávok elsősorban hörgőgörcsre használják.

Nekem volt egy olyan időszakom amikor 3 hónapig köhögtem ha hidegebb levegőt lélegeztem be. Semelyik modern cucc nem segített. Az orvosom adott egy mentolos inhaláló olajat amit kamilla teába cseppentettem, meg ittam hozzá izlandi zuzmót és voilá, láss csodát.

2011. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van izlandi zuzmó tea is, az sokkal olcsóbb.
2011. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A DM-ben találsz 699 Ft-ért 200ml-es változatot. Hogy használ-e, arról rövidesen beszámolok.
2011. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!