Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen az ellátás a kórházakban?

Milyen az ellátás a kórházakban?

Figyelt kérdés
3 éjszakát kell műtét miatt a kórházban töltenem.Soha nem műtöttek vagy ilyesmi.Milyen az ellátás ? Gondolok itt a reggelire,ebédre,vacsorára.köszönöm a válaszokat.De mindenre kiváncsi vagyok..
2010. okt. 28. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
3 éjjel szerintem kibírható, bár én még sosem voltam kórházban. Szoktak adni rendesen enni, kérdés, hogy az, amit adnak, mennyire ehető, ugyebár...meg unalmas...vigyél sok olvasnivalót, meg rejtvényeket:P
2010. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Füldugó sem árt a horkoló szobatársak miatt...
2010. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mutetre mesz, tehat ne aggodj az etel miatt, mivel ilyenkor nem nagyon lehet a mutet utan azonnal es mindent enni, persze ez fugg attol, hogy milyen muteted lesz.
2010. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kórháza válogatja,na és persze az ott dolgozókon sok múlik.Több kórházban voltam nem egyszer,van,ahol rendesek az ápolók,és ehető az étel,van ahol kevésbé,de enned majd valószínűleg tényleg nem szabad,mindenesetre evőeszközt és poharat vigyél mert az általában nincs
2010. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!