Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek, ha mosogatószert...

Mit tegyek, ha mosogatószert ittam dühömben?

Figyelt kérdés

Indultam egy nehéz versenyen, ahol elég szép helyezést értem el, plusz még a kis érettségit is megírtam több tárgyból 100%-ra. R*hadtul cseszett mindenki gratulálni hozzá. Mindig depresszióval, hangulatingadozásokkal és dühkitörésekkel küzdöttem. Ez betette a kaput, ezért felhörpintettem a mosogatószerből valamennyit, mert az került a kezem ügyébe, majd e kezdtem fenyegetni a körülöttem lévőket, hogy még többet iszom belőle, hogy biztos legyen, hogy belehalok, amennyiben nem fejezik ki felém, hogy szeretnek és tisztelnek. A végén már olyan dolgokért is ezzel fenyegetőztem, minthogy miért ment el mellőlem a macska, iszom még, ha nem jön azonnal vissza. Hirtelen mindenki hozzám való viszonya megváltozott... Hirtelen mindenki kérdés nélkül azt tette, amit parancsoltam. Pedig amúgy egy lúzernek szoktak tartani a körülöttem lévők...


Nagyra tartom Szókratészt, a Buddhát és Senecát, ezért csináltam. Ők is mérget ettek/ittak. A kémia csodákra képes...


Nem akarok orvoshoz menni, mert félek, hogy pszichiáterhez küldenének, de mégsem akarok meghalni, meggondoltam magam. Eddig csak a gyomrom fájt...


Mit tegyek?



máj. 18. 00:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Növessz agyat könyörgök, ennyit kérek!
máj. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalább az orvostól kérdezd meg, ne itt.
máj. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, gyomor mosásra lehet szükséged ! Esetleg károsodhat a nyelőcsöved, és egyéb szerveid . Nem játék , ha tényleg nem akarsz , meghalni / nyomorék lenni esetleg később , minél előbb menj orvoshoz, és igen akár most is! SBO / mentők / ügyelet akit előbb elérsz!
máj. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Orvost mindenképpen keress fel, és ne félj attól, hogy elküldene pszichiáterhez... nagyon is rád férne.
máj. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4.

Nem akarom, hogy egy életre bekasznizzanak és az egész életem elcs*sszék. Ha ez visszakutatható lenne, akkor soha nem kaphatnék semmilyen jobb állást...

máj. 18. 08:54
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez badarság, amit kommentbe írtál kérdező.
máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tatyó ***** válasza:
100%
Orvos. Mond azt, hogy véletlenül mosogatószer lett töltve egy üdítős flakonba, Te meg jól meghúztad. Kib*szottul szuicid vagy, jobb ha tudod ezt magadról, és mindig eszedbe jusson, hogy mindig meggondolja magát az ember miután ilyen hülyeséget csinál.
máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#5. Már nem azért, de te cseszed el a saját életed azzal, amit csinálsz. Öngyilkos akarsz lenni azért, mert nem dícsérnek halálra? A munkahelyeden is vállon kell majd veregetnie mindenkinek azért, mert elvégezted a munkádat? Engedd el ezt még most, különben iszonyú keserves lesz a jövőd. Szokj hozzá, hogy az érdemeidet nagyon ritkán, ellenben a hibáidat azonnal és maradéktalanul fel fogják ismerni.
máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8.

Ez a baj, már Einstein is megmondta a szorzótáblás hasonlatával...


Másrészt nem "elvégeztem a munkámat", hanem kimagasló eredményt értem el, amire tettek nagy ívben. Még a nyomorult honlapra sem sikerült kitenni a versenyeredményem, míg a házi focikupa eredményétől kezdve az ebédbefizetésig minden lópikula kint van. Nekem nem kötelességem országos versenyekre járni, meg hibátlan kis érettségit írni minden eddigi anyagból... Kezdve azzal, hogy nem is mindenki képes rá, szóval nem is lehetne előírás.

máj. 18. 18:48
 10/16 A kérdező kommentje:

#7.

Persze, hisz a mester Szókratész is kiitta a méregpoharat, ezáltal végrehajtva a halálos ítéletet, ahogy a Buddha is megette a mérgezett fügét, hogy ezáltal másokat megkíméljen.

máj. 18. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!