Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet bármi baja az öcsémnek?

Lehet bármi baja az öcsémnek?

Figyelt kérdés

Most nemrég hajnali 4 körül édesanyám tápszert csinált a majdnem 5 hónapos öcsémnek. Az üveg be volt áztatva ilyen mosogatószeres vízbe, viszont anya mostanában már annyira fáradt, hogy nem nagyon tud figyelni. Persze amikor tudok akkor segítek. Viszont most nem láttam hogy ki ment tápszert csinálni, így nem tudtam segíteni és az üvegből a mosogatószeres vizet kiöntötte viszont nem öblitette ki az üveget de már nem látta habosnak meg semmi aztán meg elfelejtette és úgy csinált bele tápszert.

Lehet bármi baja a kisbabának ha esetleg még olyan volt kicsit az üveg?



2023. okt. 21. 04:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs de ugye te nem az nagyteso vagy hanem a gyagyás anyuka?


Nem lesz amugy semmi baja hacsak nem itattad meg vele a fél uveg mosogatószert

2023. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelemmel kell kísérni anyukádat hogy csinálja a tápszert?vannak akkor bajok.

Nézd meg mivan írva a dobozára lenyelés esetére.

2023. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy gyermek figyel egy ujszulott hogyan torteno ellatasara? En is egyedul csinaltam mindent, roohhadt faradt voltam, de a baba koruli dolgokat inkabb mindig ketszer ellenoriztem, mert rohadt nagy baj is lehet belole es utana hiaba keseregnel, hogy jajj barcsak megneztem volna ketszer. Valoszinuleg nem a gyermek vagy, hanem az anyuka, aki nem akarta sajat figyelmetlenseget kiirni. Kapnad a savazast, de nyugi, ha en irok ki kerdest fulll nem ilyet, csak pl hogy 1eves babaitok mondanak e mar szavakat ill ha igen miket, na arra is jon a sok paraszt anyuka” hogy urriissteen meg jezzuusom mit varsz, h petofit szavaljon?” Blloo hanyinger nemelyik valaszolo, sot a legyobb, de azert akad 1-2ertelmes es segitokesz is. Viszont neha kerj segitseget, hogy tudj aludni par orat, mert kesobb nagyobb baj is lehet ebbol. Egyszer en elaludtam veletlen, ugy, hogy a baba mellettem volt. Hajnalban ebredtem fel es uristen hol a gyerek(mellettem aludt edesen) de nagyobb baj lehetett volna abbol is. Na en ott mondtam, hogy jo kesz nekem is kell aludnom es tobbet. Ugyh neha atvonultam a masik szobaba, a parom csinalta addig a dolgokat. Muszaj a segitseg, bar azota sem segit sokat, de mar 1eves es tuleltuk az elso nehezebb honapokat. Kitartas neked.
2023. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!