Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért az én legjobb barátomnak...

Miért az én legjobb barátomnak kellett meghalnia csak 13-éves volt méirt miért?

Figyelt kérdés

Már régóta rákos volt de már kezdett jobban lenni.

És egyik reggel azzal ébresztettek a szüleim, hogy a Gábor nincs többé egésznap sírtam. Tudjátok ő olyan volt nekem mint a testvérem anyáék is nagyon szerették miért pont ő


2010. nov. 15. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szegény srác :( Részvétem.
2010. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a szülei nevében. A temetésén is az egész osztály sírt a foci volt a mindene még úgy is lejárt a meccsekre , edzésekre, hogy alig volt ereje szegény gyerek a kispadról nézte.

Ő az a fajta gyerek akit csak szeretni lehet(et)

2010. nov. 15. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Részvétem :/
2010. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a betegség nem válogat. Ami ilyenkor nagyon fontos, az az emlékezés.

Nagyon sajnálom a barátodat. Próbálj jó szívvel emlékezni rá...

2010. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm rá csak úgy lehet emlékezni mikor már nagyon beteg volt akkor is mosolygott szinte mindíg pedig láttuk rajta, hogy nincs ereje de ahhoz, hogy mosolyogjon ahhoz mindíg volt
2010. nov. 16. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez valami morbid kamu poszt...

Ha ilyen történt volna valahol lehetne róla találni hírt márpedig nem lehet elég érdekes..

2010. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Ja, mert szerinted minden rákos gyerekről van hír, aki meghal, ugye? Ne légy szánalmas és ne bántsd a kérdezőt, épp elég baja van.
2010. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még is mit gondoltok kamuból írtam köszönöm szépen eddig jó válaszokat kaptam erre ti
2010. nov. 19. 16:46
 9/9 anonim válasza:
neki ott jó dolga van hidd el.
2010. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!