Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a Péterfy Sándor Kórház...

Mi a Péterfy Sándor Kórház telefonszáma? Ez a kórház hol található? Ha egyszer már elvetéltél a következő terhességnél mikor kell orvoshoz menni és mit kell szedni?

Figyelt kérdés
Valaki megtudná adni a Péterfy Sándor Kórház telefonszámát Budapesten? Pontosabban Dr. Tűzkő Nándor Endokrinológus szülész nőgyógyász orvos rendelésére volna szükségem! Vagy Valaki megtudná adni az Ő számát? Ez a kórház BP.-en hol található??? Nagyon köszönöm! Ha Valaki egyszer már elvetélt a következő terhességnél mikor kell orvoshoz menni és mit kell szedni?
2010. dec. 2. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt van a tel. szám. a dokihoz közvetlen számot nem látok.

a kórház a keleti mellett van:

[link]


ha valaki már elvetélt nem feltétlenül lesz a köv. terhesség vége is vetélés. szedj folsavat, vagy komplett terhesvitamint már a teherbeesés előtt. e vitamin is jó, ez erősíti a méhfalat, vastagítja a méhnyálkahártyát, ami a beágyazódáshoz jó.

ha újra terhes leszel és nincs semmi panasz, elég a 6-7. héten menni orvoshoz, de ha jobban megnyugszol menj az 5. héten. bár akkor szívhang még nem valószínű, tehát úgyis visszarendel pár héttel későbbre, viszont megállapítható, hogy jó helyen tapad-e a baba.

2010. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na még egy link:


[link]

2010. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm segítségedet!

Folsavat és vasat 99 óta szedek. Komplett terhesvitamint múltkor, azaz februárban is szedtem, amikor elvetéltem.

E vitamint külön is lehet kérni a patikában recept nélkül?

Újra 4 hetes terhes vagyok. :-)))

Panaszom a félelem.

Orvosnál már voltam. Kaptam beutalót UH-ra, de nem szeretném elsietni. A BHCG-m 758.

Köszönöm a linkeket!

2010. dec. 2. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

e vitamint lehet külön recept nélkül kapni, de szerintem most elég a terhesvitamin szedése, abban minden benne van ami és amennyi kell.

gratulálok. ne parázz, lazíts. a félelem helyett inkább a kis jövevényre koncentrálj, mindketten jobban jártok :)

az előző vetélést pedig el kell felejteni, illetve el kell engedni, mert elfelejteni nem lehet.

2010. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!