Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a tapasztalatotok a Péterfy...

Mi a tapasztalatotok a Péterfy Sándor utcai kórház szülészetével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én szeptember közepén készülök ott szülni és fogalmam sincs mire számíthatok. Akinek van tapasztalata az légyszi segítsen!


29 hetes kismama


2011. júl. 5. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Májusban volt két éve, hogy ott szültem, és ha minden jól megy, az idei karácsonyt ott fogom tölteni megint. :)

Itt egy kérdés, végig én válaszoltam, ha bármi kérdésed van még, akkor kérdezz még nyugodtan!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2011. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kinél fogsz szülni? előző voltam....
2011. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nincs fogadott orvosom. Pozitívak a tapasztalataid?
2011. júl. 6. 19:44
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem anyagi jellegű lenne. Az epidurális érzéstelenítésért kérnek-e pénzt, ha igen mennyit, az orvosnak, nővéreknek, szülésznőknek kell-e pénzt adni, és a ha alapítványi szobába megyek akkor a csekket mennyivel a kórházból való távozás után kell befizetni? Ha nincs fogadott orvosom akkor is mehetek alapítványi szobába?
2011. júl. 6. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem összeségében jó a tapasztalatom, a csecsemősök között van olyan, aki nem a legkedveseeb, de a nővérek, dokik, szülésznők nagyon rendesek. Jön minden nap szoptatási tanácsadó, aki nekem nagyon sokat segített, bár akkor okoskodásnak tűnt. :) Alapítványi szobát bárki kérhet, a szobatársamnak sem volt fogadott dokija. Én akkor fizettem be, amikor megjött az anyasági. DE mindenképp ajánlom a magánszobát. A sima szoba elég vegyes társaság, ott többen vannak, alapítványiban meg csak ketten, és a van mikro, hűtő, külön fürdő, zuhanyzó, tv (bár mi be sem kapcsoltuk). Ja és ami még fontos, nem nyomják a gyereket tele cukros vízzel, meg tápszerrel, hanem mindenki arra törekszik, hogy tudjál szoptatni.
2011. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak a dokimnak adtam pénzt, szülésznő nem kapott, mert csak ott volt a műtőben, bekötötte az infúziót, előtte nst-t csinált, mert császár volt. Szerintem nem muszáj telerakni a zsebüket.
2011. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2011. júl. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!