Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gerincorvost keresek, bárhol...

Gerincorvost keresek, bárhol az ország területén. Olyat aki lelkiismeretes, nagy tudású. Gerincferdüléssel kapcsolatban Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szekszárdon tudok ajánlani egy orthopéd orvost. A neve Shafiei Farid. Engem ő kezelt a gerincemmel, a térdemmel és édeesapám térdét is ő hozta rendbe. Ha érdekel, el tudom küldeni a telefonszámát privátban.
2010. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan olyat nem tudok, aki gerincferdüléssel foglalkozik, de én évek óta az Országos Gerincgyógyászati Központba járok Budapesten a Királyhágó utcába.

Nagyon emberségesek, betegközpontú mindegyik orvos.

Azt nem mondom, hogy nincs várakozás, annak ellenére, hogy időpontot adnak, de én csak dicsérni tudom.

2010. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és pontosan melyik orvoshoz jársz a gerincgyógyászati központban?
2010. dec. 10. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a Dr.Bánk András ortopéd sebész szakorvos, én nagyon megvagyok vele elégedve, de nagyon sokan járnak hozzá. Volt, hogy időpontom volt hozzá, és így is 3 órát vártam!
2010. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha megkérdezhetem Te milyen problémával jártál hozzá?
2010. dec. 13. 16:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem 3x műtött gerincsérvel illetve hegesedés miatt, három hónapja volt (remélem) az utolsó, mert ez már fúziós műtét volt. A 3-4-5csigolya + keresztcsont lemerevítését jelenti.

[link]

2010. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

az nem jó


mitől lett sérved? most hogy érzed magad? sportolsz?

2010. dec. 14. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Most aránylag jól vagyok, bár sajnos a derék fájással nem tudnak mit kezdeni. Általában a sérvet csak a legvégső esetben műtik, és arra jó, hogy a végtagok ne fájjanak.

Nekem az utolsó két évben a jobb combom és lábszáram görcsölt be, de olyan szinten, hogy egész a csontig behúzta az izmomat, a húsomat. A lábszár görcsnél a lábfejem teljesen eldeformálódott olyankor.

Na ezek a görcsök megszűntek szerencsére! Az időjárásra nagyon érzékeny lettem, teljesen mindegy, hogy jó idő jön vagy rossz. Pár fok változást is megérzek.

Gyógytornára járok, és majd úszni szeretnék, csak ez pénz kérdése. 2008 óta nem tudok dolgozni...

De nem akarok panaszkodni. Bízom benne, hogy egyre jobb lesz minden.

Az is igaz, hogy kövér vagyok, fogynom sem ártana, de nem ez az elsődleges dolog, amiért ez kialakult. „Adottság”, na meg persze 10 éves nagyüzemi cukrászati meló, ami azzal járt, hogy 15-20 kg-os pléh-ket emelgettem, cipeltem.

Te tudtál már dönteni, hogy merre mész? Hol keresel orvost? Neked milyen problémát okoz a gerincferdülésed?

2010. dec. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

szia


nekem lelki problémát okoz leginkább, meg hogy merev vagyok


Fazekas Bélát láttam ott, aki gerincferdülésre specializálódott

2010. dec. 16. 15:37
 10/10 anonim válasza:
Mindenképpen Fazekas Béla!! Ő jelenleg a legjobb.
2014. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!