Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Európában melyik az első 3...

Európában melyik az első 3 ország ahol a legfeljettebb az orvostudomány, ellátás? Gondolom az első Svájc, és a másik kettő? Egyéb meglátások?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes amit most fogok írni neked. Több országról azt gondoltam, hogy hűha, meg jaj, ott biztosan sokkal jobb. Nem írom ki az ország nevét, de magyarországra járnak onnan kezeltetni magukat, pedig a tengeren túl van. A magyar orvosok bizony nagyon jó szakemberek. Erre azt szokták mondani ne becsüld le az ellenfél tudását!
2010. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem montam, hogy Magyarországon rosszak a dokik, sőt. Eddig csak jót tapasztaltam, de rengeteg műszer, stb szerintem más országban természetes minden kórházban, ami itt nem.
2010. szept. 24. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:

hát igen ez felvet egy kérdést technikai fejlettség vagy szellemi?

Technikailag sajnos nem vagyunk az élvonalban de a magyar orvosképzés nagyon erős.

2010. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én NÉmetországot gondolom.
2010. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem Svájc az első, hanem toronymagasan Franciaország, az egész világon. A második helyre általában Olaszországot sorolják. A svájci eü. ellátás a középmezőnyben van, akárcsak a magyar, bár sokkal több pénzből, mint a magyar.
2010. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magyarorszag, Nemetorszag, Svajc.

Mar maga az orvosi egyetemnek is jo hire van, tehat Akik ott szerzik a diplomajukat, azok jo szakemberek lesznek, ezek a tapasztalatok.

Sajnos a technikai okok azok,amiert megis a nemetek vezetnek, de ez nem jelenti azt, hogy tehetsegesebbek!

2010. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!