Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Átment az áram két ujjam...

Átment az áram két ujjam között, és egy kicsit viszket. Normális?

Figyelt kérdés

Éppen egy ismeretlen tápegységet mértem, amikor hirtelen elkezdett füstölni AC feszültségmérésben, és gyorsan kitéptem a konnektorból.


DC 12V, AC 32V szinuszos-effektív, a műszer szerint.

gondolom négyszög féle jel lehet

a műszer belső ellenállása 1 megaohm volt, azonban az ujjaim ezt rövidre zárták, és kb 30 mA áram folyt át a bőrömön, a bal kezemen a gyűrűs és középső ujjaimon.


Most a tüneteim a középső ujjam külső fele viszket az érintésre, nyomásra fáj a középső ujjvégem, valamint a két ujjam közötti "úszóhártya" is viszket.


Külső elváltozásokat nem veszek észre.

Rendbe fogok jönni?


2010. dec. 10. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz, pár napig még érezni fogod, de aztán semmi gond. Ne nagyon igyál vizet ha lehet 5-6 órán keresztül. Egyébként, ha mégis fáj 2-3 nap múlva, vagy bármilyen más tünet jelentkezik, inkább nézze meg orvos, innen senki sem tud annyira biztosat mondani, mint egy orvos.
2010. dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm. a tápot pedig kivágtam a kukába
2010. dec. 10. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!