Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Voltam bördokinál,hogy leszede...

Voltam bördokinál,hogy leszedessem a nyakamon lévo szemolcsot, de elkuldott a sebészetre...tényleg ott kell, hogy leszedjék?Mit fognak velem csinálni?

Figyelt kérdés
én ezt nem tudtam! és mit fognak velem csinálni? miylen modszerrel szedik majd le? és ezért fizetnem kell vagy támogatják?
2009. jan. 20. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Vérehulló fecskefű nedvével kenegetnéd, 3 -4 hét mulva elmulna!
2009. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
had ne mondjam hány modszerrel probálkoztam már...a fél életemet kenegetéssel toltottem el, ugyh. erre már nincs energiám..ezért dontottem a leszedetésnél:(
2009. jan. 20. 22:00
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Szia!Pár éve nekem is volt ilyen műtétem.Ne félj,nem fáj,még beszélgetni is tudsz közben a dokival,mivel helyi érzéstelenítést alkalmaznak.Kb. fél óra és túl leszel rajta.

Nem kell érte fizetni,mivel a sebészetre beutaltak.

2009. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Így van helyi érzéstelenítés, semmit nem fogsz érezni. Még fél óra sincs az egész. Kivágják/metszik (a biztonság kedvéért elküldik szövettanra, ezt muszáj nekik), kb. egy hét - 10 nap múlva varratszedés. Kis idő múlva nyoma sem lesz. Varratszedés után tudod kenni körömvirág krémmel. Én anyajegyeket szedettem le egy pár éve. Semmit nem éreztem.
2009. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok,

te tudod, mi csak ezt a módszert ismertük, és adjuk tovább mindíg jó szándékkal, mert még olyan nem volt, hogy valakinek nem tüntette el!!!

Kb. 6 embert tudok csak a közvetlen környezetemből magamat is beleértve.

Van olyan aki reggel úgy ébredt, hogy eltüntek a szemölcsei. Ha nem ismerném én se hinném.

De általában 3-4 hét alatt eltünteti ugy, hogy soha nem jön új.

De ha jobban bízol a műtétben persze csináld.

2009. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

koszonom nektek! bár arra nem száámitottam, hogy még varrat is lesz...:(

és kb. milyen osszegre számitsak? és a szemolcs helyén maradt valami?

és az elsonek: elhiszem, hogy bevált neked meg minden, csak tudod már nagyon el vagyok keseredve mert sok mindent kiprobáltam és semmi nem használt.../meg a kérdésem sem ez volt/! de azért koszi!

2009. jan. 20. 22:42
 7/17 A kérdező kommentje:
ja, és 1.!nem értem miért pontoztad le a 2 segito választ, hisz ok feleltek a kérdésemre..na de ha boldoggá tesz akkor miért ne?!
2009. jan. 20. 22:45
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
A vérehulló fecskefű csak vírusos szemölcsre jó. Szerintem a kérdező inkább anyajegyre gondol. Ma már nem csak metszéssel szoktak anyajegyet kiszedni, hanem lézerrel is. Az néhány perc, és mivel bekenik érzéstelenítő krémmel, nem érzel az egészből semmit.
2009. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem anyajegy hanem szemolcs! szuletésemtol ott van és most mivel megnott kissé, nagyon zavar..meg zavaro helyen is van...
2009. jan. 20. 22:47
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja,bocs kihagytam a nem szòt amikor olvastam...szoval,h.nem kell èrte fizetni...köszönöm.màr csak annyit lègyszi,h.marad e helye...bàrmilyen apro heg?
2009. jan. 20. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!