Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Voltam bördokinál,hogy leszede...

Voltam bördokinál,hogy leszedessem a nyakamon lévo szemolcsot, de elkuldott a sebészetre...tényleg ott kell, hogy leszedjék?Mit fognak velem csinálni?

Figyelt kérdés
én ezt nem tudtam! és mit fognak velem csinálni? miylen modszerrel szedik majd le? és ezért fizetnem kell vagy támogatják?
2009. jan. 20. 21:56
1 2
 11/17 anonim válasza:
Bocsi, de vérhulló fecskefű nedvét hol lehet kapni?
2009. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
Sehol. Az egy gyomnövény, sárgás nedve van, folyik belőle, ha eltéped a szárát. Bárhol a mezőn találsz. Nekünk két perc alatt tele van vele a kert, ha nem gyomlálunk rendesen.
2009. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az a kutyatej, ne keverd össze vele,a vérehulló inkább erdőben fák között, hűvös helyen terem
2009. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
8%
Nem. A kutyatejnek fehér a leve. Mellesleg életem első vérehulló fecskefű csokrát a szomszédunkban élő bőrgyógyásznő nyomta a kezembe, ő is a kertjéből szedte. Szóval tutira felismerem. Nem is hasonlít a kutyatejre.
2009. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
EZt màshol is megbeszèlhetnètek mert semmi köze a kèrdèsemhez...
2009. jan. 20. 23:39
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kommentre: második válaszoló vagyok.

Eleinte piros lesz a helye, de idővel elmúlik. Nagyságtól függően kb. 3 öltésed lesz. Varratszedés után tényleg kenegesd körömvirág krémmel. Pár hét, esetleg 1-2 hónap ész szépen halványodni fog, persze ez függ a bőrtípusodtól és a hegesedési hajlamodtól is. Egy idő után, már csak te fogod látni, mert tudod, hogy ott van. Ne félj, semmiség és tényleg nem kell pénzt adnod érte.

2009. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hogy miért küld a bőrgyógyász sebészhez?

Kiskunalason pl azért, mert a bőrgyógyásznőnek a férje sebész, és hozzá küldi műtétre a betegeket. Így tejelhetnek mindkettőnek!

2009. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!