Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tapasztalatotok szerint hogy...

Tapasztalatotok szerint hogy tűri egy négy éves gyerek a vérvételt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hehe, nekem csak mesélték, hogy én mit csináltam 3 évesen.

Amikor először voltam, akkor kussban végigültem, nem sírtam, semmi nem volt. Aztán másodszor 4 orvos kellett hozzá, hogy vért tudjanak venni tőlem. (3 lefogott 1 vért vett) De szerintem ez már egész extrém eset. Meg amúgy is hisztis gyerek voltam XD

L/19

2010. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajaj! Szerintem változó a reakció. Lányom kb. 6 éves lehetett amikor először vérvételre vittem. Már az asztal tetején is táncoltunk, mert akkor fogja megengedni, hogy megszúrja az orvos, ha azt megengedem. Azt hittem a guta megüt a szégyentől. De a doki is humoros volt, leült a székre, és megvárta, amíg a kisasszony lenyugszik. Végül szó nélkül tűrte!
2010. dec. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a gyerkőc bízik a szülőkben és értelmes, biztos, hogy nem lesz nagyobb probléma! Amikor az enyémek picik voltak, adódott úgy, hogy vérvételre kellett menni. Azt mondtam nekik, hogy ez most szükséges, egy ICIPICIT még fájni is fog, de nem sokat! - és azt is mondtam, hogy NE nézzenek oda akkor, amikor jön a szuri. /Egyébként a nővérke nekem, az anyának is ezt tanácsolta, és nagyon igaza lett!/ Ezek után szépen megtörtént a vérvétel és nagyon megdícsértem a kicsit, hogy milyen ügyes és bátor volt!
2010. dec. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát...az biztos,hogy nem fog neki tetszeni és készíts utána inni és enni valót,mert szédülés következhet(sőt akár ájulás is,de az nagyon ritka).
2010. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Tudom nem lesz könnyű neki sem és nekem sem de remélem nem lesz probléma. Allergiavizsgálathoz kell. A karcolás egyszerűbb lenne de bizti nem fogják megcsinálni mert 15 percig nem mozgathatná a karját és ő 2 percig se bírja ki.
2010. dec. 18. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!