Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba, egy 2 és egy 4 éves...

Lakásba, egy 2 és egy 4 éves gyerek mellé szeretnénk venni egy palota pincsit. Mi a tapasztalatotok a pincsi-gyerek viszonyról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Imádják egymást:) Nálunk legalább is így van.
2009. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Ilyen pici gyerekek mellé én nem ajánlom a kistestű kölyökkutya vásárlását. A gyerekek még kicsik hozzá. Csetlenek-botlanak, ráesnek, rálépnek a kiskutyára, akár a halálát is okozhatják. Szerintem nem jó ötlet.
2009. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

még egy gond a nyakadba ?

nem a gyereknek veszed a kutyát,hanem magadnak.

várj még.

igaz jót tesz a gyereknevelésben, de a felelősség a tiéd !!

a pincsi aranyos,de nem egy nagy gyerekbarát .

minden kutyából lehet jó ,de lehet neveletlen ( rossz )

kutya is . nem fajtafüggő,hanem gazdifüggő :)

2009. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem sem jóötlet....elég a kicsi:)inkább foglallkozz vele jó sokat:):)

Szeressd!

de végülis te tudod...csak nem lenne jó ha az állatmenheleny kötne ki akutyád,ha veszel..

2009. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kistestű kutyát semmi esetre nem vennék gyerek mellé. Egy pitbullt vagy egy rottweilert minden gondolkodás nélkül. A kistestű kutyákkal szinte kizárólag csak rossz tapasztalataim voltak nem beszélve arról hogy a gyerekek nem tudják gyöntölni mert kicsi hozzá.
2009. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönet azoknak,akik a KÉRDÉSEMRE valaszoltak.
2009. szept. 26. 11:04
 7/11 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Ja,ha valaki értelemeset ír akkor az már bunkó,mert próbál segíteni,mi?

Majd jössz Te még ide sírni,hogy mit csinálj a kiskutyával mert a gyerek rálépett,kinyomta a szemét,netán fejberúgta(véletlenül!!) és kiesett a szeme... Na akkor majd jót röhögök és válaszolok a kérdésedre!

2009. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van palotapincsim aki egy éves múlt. (én 15 éves vagyok) Rocky nagyon szereti a kicsiket. Szerintem ideális társ a két kisgyerekednek. Már nem olyan kicsik megértik, hogy nem szabad bántani, de azért amíg kölyök oda kell figyelni ne történjen baj. Az én kutyám minden gyereknek örül és még azt se bánja ha ráfekszenek :) (anyukám húgának a gyereke csinálta) persze azért rá szóltam, hogy nem kéne :D De a lényeg hogy imádják a gyerekeket főleg ha mellettük nő fel!
2009. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nagyon jól kijön:) én már mondjuk nagyobb vagyok(14) de mikor kisebb voltam volt hogy mamám veszekedett rám és a 2hónapos pincsim mellém állt és ugatott:) azóta is mindig megvéd:)
2010. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát kicsit hülye válaszok születtek mert a nagyja az nem is a kérdésre válaszolt...mind 1...szerintem jó ötlet...a gyerekek se olyan kicsik és ha együtt nőnek fel az még jobb..:D
2010. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!