Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Székesfehérváron Dr. Mikola...

Székesfehérváron Dr. Mikola Józsefről vélemény?

Figyelt kérdés
Műteni fog viszérrel és nem tudom, mennyi a műtét tarifája. Véleményre is kíváncsi lennék róla. Köszönöm.
2009. jan. 23. 19:51
 1/2 anonim válasza:
Dr.Mikola nagyon jó szakember.Sok jót hallottam róla ami a szakmai tudását érinti.De a modora nem tökéletes kissé arogáns.A műtét ingyenes.Egy ismerősőm 30 e.adott.
2009. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mikola Főorvos Úr megmentette az Édesapám lábát, majd az életét: tüdőgyulladását Ő vette egyedül észre! Pedig nem is ez a szakterülete. Rendkívül jó orvos, a betegekhez mindig van türelme, bár tény, hogy nagy a rohanás a rendelésen a kórházban. De van magánrendelése is, ahol korrekt áron, precízen megvizsgált néhány hete engem is, mivel sokat kell állnom, s nagyon fáj a lábam, teli van visszerekkel. Ne aggódjon, jó kezekben van, ha hozzá megy műtétre! Külföldről is járnak hozzá betegek, nála jobb orvost nem ismerek!
2009. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!