Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kell a fogszabályzóért...

Hogyan kell a fogszabályzóért fizetnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a helyzet, hogy fogszabályzót szeretnék, a láthatatlanra gondoltam, ami a nyelv felől van.

Megtaláltam az egyik legjobb (szerintem) orvost Magyarországon, aki ezzel foglalkozik.

Átböngésztem mindent, a díjfizetéssel nem vagyok tisztában.

Bemásolok egy kisebb részt.

" * - A leggyakrabban választott forma, hogy a teljes díj 20-40%-ának befizetésével (a választott készüléktől függően) indul a kezelés. A fennmaradó díj általában 6- 18-26 hónapos (technikától és kezeléstől függően) futamidővel havi egyenletes bontásban kerül rendezésre, valamint a kezelés befejezésekor a fennálló egyenleg alapján történik az elszámolás. Itt akár lehetőség van a havi részlet nagyságának változtatására is, melytől függően a kezelés végén változik a befejező díj. Lehetőséget biztosítunk egyéni konstrukció kidolgozására is.

* - Egy másik lehetőség, hogy a teljes kezelési díjat egy összegben rendezi a páciens. Ebben az esetben 10% kedvezményt tudunk biztosítani.

* - További lehetőség, hogy a MediCredit cég együttműködésével akár kisebb induló összeg befizetésével (akár 0 forint), vagy akár 4 éves futamidővel lehet a kezelés díját rendezni."


A legutolsó bekezdés mit jelent pontosan? Semmit nem kell fizetni a kezelés kezdetekor? És akkor mikor kell elkezdeni? És ezt el lehet húzni 4 évig??

Köszi előre is.

20/L


2010. dec. 30. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Roh@dt drága egy olyan fogszabályzó. Megértem, hogy nem szeretnél láthatót, de szerintem jobban járnál. Abból, hogy most jut eszedbe arra következtetek, hogy nincs akkora probléma, hiszen akkor már rég meg lenne csinálva. Most nagy divat a látható fogszabi, nekem is olyan van, senki nem piszkál, mindenkinek tetszik, és még szeretem is. A fogorvosom, vagyis a nő aki csinálja a fogszabim mesélte mindig, hogy van, akinek tökéletesek a fogai, mégis rakat fel. Kérhetsz rá szines gumikat, bármit amit szeretnél, sokkal olcsóbban megoldanád mint így.

De ha nem, hát nem, azért leírom, mi hogy fizetünk.(Bár lehet ez ott máshogy van)


Mikor mintát vett, hogy megcsinálja, adott egy csekket, amit be kellett fizetni, és visszavinni. Azóta mindig mikor ívet cserél így kell, adja a csekket, befizetjük, következő alkalommal visszük, de van, hogy egy-két ezer forintot ha van úgy pénz anyánál odaadja. Amúgy szerintem ezt a dokival a legegyszerűbb megbeszélni, ő megmondja mi a legjobb neked. De azt ugye tudod, hogy ha nem abban a városban élsz, ahol van, akkor az utazás is elég sokba fog kerülni, mivel havonta menned kell?!


Remélem tudtam segíteni..

2010. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!