Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek volt anyajegy levétele?...

Kinek volt anyajegy levétele? Hogy zajlik ez a beavatkozás?

Figyelt kérdés
Van a nyakamon egy bors nagyságú, gömbölyű, kitüremkedő anyajegyem. Nem levedzik, nem vérzik, de mégis jobb lenne megválni tőle. Hogyan lehet? Kis biztatás kéne nekem.
2009. jan. 27. 20:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Szia! Nálam jobban senki nem félt az anyajegyem eltávolításától! Kettő volt a hónaljamon,egy pedig a nyakamon. Nem volt rossz indulatú, csak nagyon zavart, mindig elakadtam velük. Aztán nagy nehezen rászántam magam. Bementünk a műtőbe, már ott minden bajom volt. Aztán jött a doki, felfeküdtem az asztalra, elővették a "szerszámokat". Na, ott végem volt. Megkaptam az érzéstelenítőt, ami csak egy ici-picit fájt, nem akartam elhinni, hogy ennyi volt. Kicsi matatást éreztem, mire közölték, hogy kész van. És csak annyit tudtam mondani: "Ennyi volt?????" Nem akartam elhinni, hogy kész vagyunk! Leragasztottak, és már mehettem is. Ami nekem igazán rossz, az a ragtapasz, mert hónaljon nagyon húz, és nem nagyon tudok úgy mozogni, ahogy szeretnék. De nagyon boldog vagyok, mert már régóta zavartak, és örülök, hogy rászántam magam. Ha tudom, hogy csak ennyi az egész, már régebben megtettem volna. Ha jó dokit találtok, csak javasolni tudom mindenkinek, hogy vetesse le a nem tetsző, vagy rossz indulatú anyajegyét!!! Üdv mindenkinek
2010. szept. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sziasztok!


Sok hasznos infó a témában: [link]


András

2011. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!