Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Esztétikai anyajegy levétel...

Esztétikai anyajegy levétel után, ha nem olyan nagyok azok lesznek utána hegek, ha igen mennyire fognak meglátszani? Drága az ilyen beavatkozás?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ha 18 éven aluli vagy ingyenes!nekem is az volt! A hagek emg látszani fognak!!!
2009. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ill: hegek
2009. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon fognak látszani? lézeresen nem lehet eltávolítani? 18 felett vagy szóval drága az ilyen. amugy köszi
2009. máj. 27. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem szikével csinálták. Kifehéredtek a hegek, de kis mélyedés maradt. Barátnőmnek lézerrel csinálták. Nála meg nem mondani honnan szedték le. Sajna mikor én csináltattam pár éve, akkor volt olyan klinika, ahol telefonon azt mondták, hogy arcon nem lézereznek. Ma meg már...

Ja! Barátnőm vidéken csináltatta: 5 ezer db-ja. Anyósa pesten 10 ezer/db.

2009. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!