Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Állami bőrgyógyászat megbízhat...

Állami bőrgyógyászat megbízható vagy inkább a maszek?

Figyelt kérdés
Fiamat vinném bőrgyógyászhoz, szemölcs eltávolításra. Rendesen le tudják ott szedni, viszonylag fájdalom mentesen vagy csak pikk-pakk következő? Maszekhoz mennék, de a vizitdíj 5000 forint és akkor még csak köszöntem. Azért inkább ha megfelelő akkor választanám az olcsóbbat. Tapasztalat?
2011. jan. 7. 04:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat szerint a szemölcs sokszor visszanő és sosem fájdalommentes az eltávolítása. Nekem magán szedte ki a tenyeremből, de úgy éreztem, mintha átlyukasztaná a kezemet. Nem hiszem, hogy az állami jobban meg tudott volna kínozni. Óriási szerencse, hogy nekem nem nőtt vissza, de egy ismi visszajárós volt sokáig...
2011. jan. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább az orvostól függ. Nálunk pl. az állami bőrgyógyászat rendben van, amikor én voltam náluk egyéb problémával foglalkoztak velem rendesen. De szerencsém volt, mert a többi elég siralmas. Általában amiből csak lehet összespórolom a pénzt és magánba megyek, de sajnos sokszor úgy se bánnak velem tisztességesen...


Először menjetek el a rendesre, nézessétek meg, kérdezzétek meg mi ilyenkor a teendő stb. Akkor látod, mennyire segítőkészek. Aztán mondod, hogy még alszotok rá párat és elköszönsz. Aztán ha úgy gondolod, visszamész de maszekhoz.

2011. jan. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy szuri a szemolcsbe es leegetik, vagy levagjak. Nekem pl. leegettek, s nem ereztem semmit. Ezt allami korhazba vegeztek el. A sogornomnek magan klinikan, injekcio, s levagtak olloval pl.

O azt mondja, hogy nem erzett semmit.

Nekem azota is volt mar szemolcsom es papayanak a zold gyumolcsenek a hejaval szedem le.

Latext tartalmaz, s ezzel a feher nedvvel kell beecsetelni es 2-3. alkalommal mar el is tunik a szemolcs.

Ha betudod szerezni a gyumolcsot, akkor ezzel kell leszedni. Indiai zoldseg, de a netten is megtudod nezni, hogy hol lehet megvasarolni.

Az legelso ecsetelesnel mar lathato a hatasa, mivel zsugorodni kezd a szemolcs, es fantasztikus a hatasa.

Vagy pedig a 2. valtozat, amikor 1 loszorrel elkotod a szemolcsot! Ez a termeszetes megoldas, de megbizhato. Amikor elkotod a szemolcsot, akkor lefog szaradni.

2011. jan. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem államin lefagyasztotta a dokinő, és nem éreztem semmit. Ez anno a Heim Pálban volt, ha esetleg Pesten laktok, akkor tudom ajánlani. De szemölcsöt lehet úgy is kezelni, hogy szikszalaggal lekötöd, hogy ne jusson levegőhöz, és 1 hét alatt elmúlik. Utóbbit egy orvos tanácsolta nekem, szóval működőképes :)
2011. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hmm érdekes amiket mondtok! Megpróbálok egy párat!
2011. jan. 7. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
A lószőrös lehet az igazi. Gondolom az egészet úgy hallotta a nagyapjától. Van otthon lovatok?
2016. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!