Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pénisz egyenesítő műtétről infó?

Pénisz egyenesítő műtétről infó?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit aki már átesett vagy tud valami infót az egyenesítő (élet minőség javító) műtétről az ossza meg velem. Köszönöm.
2011. jan. 9. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Minden pasinak görbe
2011. jan. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdésemre szeretnék értelmes választ!
2011. jan. 9. 01:57
 3/10 anonim ***** válasza:
az enyém nem
2011. jan. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A "Minden pasinak görbe" kijelentés nem tudom mennyire igaz, viszont nekem is görbe, lefelé, nem tom hány fokos szögben, de nem olyan szinten, hogy ne tudjam maszturbálni, és azt hiszem ezzel még működne is a dolog, bár még nem volt benne részem. Én csak annyit mondok, ha nem muszáj, akk ne műttesd meg, mert olvastam pár rossz dolgot erről...ez nem olyan mint a fitymaszűkület, hogy kicsit bevágunk rajta és minden jó, ez annál bonyolultabb, lehet csak nagyobb kellemetlenséget okoz később, konkrétan az ugrik most be, hogy nagy valószínűséggel rövidülni is fog a mérete...szóval gondolkodj el azon, hogy neked mennyire súlyos a görbület, mert mondjuk olvastam hogy van akinek teljesen pl 90 fokos szögben is görbe, na azzal már problémás a cselekedet, de ha attól jóval enyhébb, akkor még működhet. Én pl. már megbékéltem vele, meg valaki írta is hogy nem kell az ilyesmit műteni egyből.
2011. jan. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már egy éve gyűjtöm az infókat erről a műtétről. Előtte elvégeztek rajtam egy fitymaszűkületi műtétet sikeresen.

Tisztában vagyok a műtét pozitív és negatív oldalával. Több orvossal is konzultáltam ezzel kapcsolatban. Ez a rövidülés is egyéni. Valakinek rövidebb lesz fél-1 cm-rel valakinek meg ugyan akkora marad mint a beavatkozás előtt.Körülbelül 5-6 hónap a gyógyulási idő...stb. Önbizalom hiány miatt merevedési zavaraim vannak pár hónapja. A szexben nem zavar, de esztétikailag nagyon :(.Konkrétan arra lennék kíváncsi ,hogy aki már elvégeztette magán ezt a műtétet az miket tapasztalt.

Szóval ha lehet kérnem ,a továbbiakban olyanok írjanak akik tudnak valami hasznos infóval is szolgálni. Köszönöm!

2011. jan. 9. 04:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az andro penis készüléket.Az a szalagokat nyújtja és használják egyenesítésre is,plusz be tudod állítani különböző hosszúságra a két oldalát,tehát a görbe résznél erősebbre veszed.
2011. jan. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

2 magán orvost is megkérdeztem erről a nyújtó eszközről.

Nem mindenkinél használ....és nálam nem ez a lényeg.

2011. jan. 9. 04:44
 8/10 anonim válasza:

Hali!

Nekem 3 hete volt pénisz egyenesítő műtétem.

Műtét előtt a péniszem lefelé görbült kb 30-40 fokos szögben. Nálam is merevedési zavar lépett fel, emiatt döntgöttem a műtét mellett. A műtétet gerinc érzéstelenítéssel csinálták, aminek egyik mellékhatása sajnos jelentkezett nálam... Iszonyúan fájt a fejem 4 napig. A műtét jól sikerült a péniszem egyenes lett. Műtét után másfél 2 hétig fájdalommál járt a merevedés, most a 3. héten ezzel már nincs probléma. A gyógyulás alatt a fitymám összehúzódott a sebek hegesedése miatt, merev állapotban nem tudom hátrahúzni. Még nem biztos, de lehet hogy körülmetélnek emiatt, ez csak egy hét múlva derül ki. Ha valamilyen kérdésed van szivesen válaszolok.

2012. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem 5 cm-t rövidült tőle... rossz döntés volt
2020. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Borzasztó rizikós műtét, amivel egy életre megnyomoríthatod magad. Varratokat helyeznek el a péniszedben, aminek a nyomai (felszívódó vagy nem felzívódó mind1) örökre ott maradnak és az esetek jelentős részében (~40%) kellemetlenek/fájdalmasak. Rövidüléssel jár ami jelentős (3cm+) is lehet. Érzéketlenebb lesz ez szinte 100%. Műtét után komplikációk léphetnek fel, mint hegesedés( ha eddig nem volt), a belső varrat sérülése, ami után fájdalmas vagy elképzelhetetlen a sex, de a napi életedre is kihathat a fájdalom. Bármit mond bárki, hogy kicsi az impotencia esélye, kb semmilyen hosszútávú vizsgálat vagy nyomonkövetés nincs a témában. 1 éven után a műtöttek 5% lett impotens 5 év után 10+%, 10-20 éves nyomon követés nincs, de szerintem növekvő a tendencia.

Ha csak derékszögben nem áll a farkad felejtsd el ezt a műtétet és olyan orvossal soha ne végeztesd, aki nem világosít fel minden részletéről a műtétnek és azt mondja nincs kockázat vagy, hogy neki eddig senki nem panaszkodott utána, mert mindenki azt mond, amit akar de nyomorékan TE fogod leélni az életed, ha nem sikerül.

2020. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!