Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 22 éves pasi vagyok és állva...

22 éves pasi vagyok és állva 14cm a pénisz méretem az kicsi nagyon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 14:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Részemről teljesen jó. Engem sokkal jobban zavarna a 20 centi. 14-16 teljesen ideális.


23N

2011. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

Pasik szerint kicsi - Nőknek elég

Te döntöd el melyik nemnek akarsz imponálni.

2011. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Ott a pont fölöttem.
2011. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen jó.Nem is értem mi ez a méretmánia nálatok.
2011. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Ez olyasmi lehet mint a nőknél a mellméret.
2011. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%

Mindenki azt hangoztatja, hogy a méret nem fontos. Pont azért fontos, mert mindenki ezt hangoztatja, ha nem lenne fontos, fel sem merülne a kérdés, ergo fontos.


14cm az kicsi és kész! Jobb nőknek ez kevéske lesz, de az átlagnak jó eljátszani. Evvan.

2011. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
90%
Semmi gond, állva 14 cm, fekve vagy ülve mennyi? Amelyikben a legnagyobb, úgy szeretkezz! xDDD Komolyra fordítva a szót, a 14 cm nem számít nagynak, de kicsinek sem, olyan átlagos. Igazából egyébként a szeretkezés minőségét én nem centiméterben mérem, hanem orgazmusban. Ennek a részegységei a sóhajok, a nyögések, és a sikoly! Ha ezek meglesznek a partnerednél (Figyelem! A sikoly nem minden nőnél velejáró jelenség), akkor lényegtelen a méreteden parázni!
2011. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

74%-os, ezt a pasik találták ki, hogy nőknek számít a méret.

Abszolút nem számít hossz. Vastagság már inkább.

Ne legyetek hülyék.

2011. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%

14.53-as,74%-os figyelmébe ajánlanám az anatómiát,miszerint az átlagos női hüvely mérete 10 cm,az átlagos pénisz izgalmi állapotban 14-17 cm.Ami ennél nagyobb,az fájdalmat okozhat,de jobb semmiképpen nem lesz.Tehát,ha szerinted attól jó nő valaki,hogy szereti,ha fáj az aktus,akkor én soha nem szeretnék jó nő lenni.

Jók vagyunk mi a férjemmel átlagos párnak,átlagon felüli szexualitással...

2011. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

"Ki mondta, hogy én a hüvelyhez mérem a péniszt. Van ott más jó lyuk is ;)


A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:12"


Jaaaa, hogy te lennél a jobb nő?:D Vagy nő vagy egyáltalán? Mert szerintem a kutyát sem izgatja hogy te a segglyukadhoz méred a péniszt, akár fiú vagy akár lány:D Neked biztos hogy jól esik ha farba tosznak egy 20 cm-es fallosszal, de ez nem jelenti azt hogy ez átlagos igény lenne. És főleg nem függ attól, hogy valaki jobban fest az átlagnál vagy sem. Nem is értem ezt hogy sikerült kiszámolnod:D


Kérdező, a 14 cm tökéletesen elegendő a legtöbb nőnek. Hidd el ilyen nagy számba beleesnek a "jobb nők" is, ha esetleg olyanra vágynál. És nem is mind agyatlan h.lye p.csa. A vastagság többet nyom a latba. Szóval nincs nagyon kicsi péniszed, nem is kicsi, átlagos. A kerületét is lemérheted magadnak, ha arra is kapsz értékelést hátha megnyugszik a lelked:) A legrosszabb ami történhet ezzel kapcsolatban, hogy nem fogsz kelleni egy olyan pasinak vagy egy nőnek akinek a popsijába kevés a 14 cm.

2011. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!