Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hólyagok a pénisz körül?...

Hólyagok a pénisz körül? SÜRGŐS TANÁCSOT szeretnék!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék tőletek tanácsot kérni. A páromról lenne szó.


Kicsit nehéz megfogalmazni, hogy érthető legyen. Szóval nem a péniszén, hanem a hasa és a pénisze között hólyagok jelentek meg. Először nem fájt, nem viszketett neki.Apró kis pattanásszerű hólyagok voltak. Elkezdtek nagyobbak lenni, s több lett belőle.

Mostanra már elkezdett sajnos bepirosodni az a terület ahol található, viszket, varasodik.

Illetve újabbak jöttek elő a zacsija alatt.


Sok mindenre gondoltunk mitől lehet.

1. Alsónemű----nagy meleg----kipállt tőle---de ez apró hólyagokkal járna?

2. Nemiherpesz---->de nem a péniszén, nem a makkján van, hanem a pénisze körüli bőrön.


Tudni kell, hogy én egészséges vagyok,nincs herpeszem.1,5 éve vagyunk együtt, mindketten hűségesek.


Vettem ma herpesz elleni kenőcsöt (Telviran).


Nagyon szívesen olvasnám a tanácsotokat, tapasztalatokat ezen a téren.


Köszönöm!


2011. szept. 30. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tulzottan nem értek hozzá de szerintem lehet valami mástol kiütése, de legjobb lenne elmenni egy bőrbeteg-nemigondozóba ott tudnak rá adni megfelelő kenőcsöt. A hólyag nem jelent sok jot hiszen ha kifakad fertőzés veszélyes is lehet, jobb lenne egy orvoshoz elmenni vele. Esetleg a Neogranormon kenőcsöt ajánlanám még, talán az leviszi (bekened a hólyagos felületet és leragasztjátok egy kis vatta darabbal meg leukoplaszttal).
2011. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wenoxys válasza:

Doki. Nem találgatni kell.

Én elmennék a helyébe. Ha herpesz (ami ebben a formában is lehet) - további terjedhet. Te is elkaphatod. Elmulik.

Amúgy a hólyagok folyadékot is tartalmaznak?

2013. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már elmúltak azóta, amióta feltettem a kérdést.:) Herpesz elleni kenőccsel kentük 1 darabig.:)
2013. márc. 11. 15:21
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Ne kísérletezgessetek, haladéktalanul keressétek fel a bőrgyógyászati szakrendelést! Ezt az egyet tudom jó szívvel javasolni!
2013. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!