Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jővő héten lesz a térdműtétem....

Jővő héten lesz a térdműtétem. Aznap miután elmúlik az altatás hatása akkor járókerettel mosdóba kimehetek? Csak mert ha ideges vagyok folyton a mosdoba kell mennem.

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem volt térd műtétem, de sztem járókerettel vagy mankóval ki lehet menni, ha nem állsz rá. Vagy marad az ágytál. :-((((

Nekem 4 gerincműtétem volt, és mindegyiknél másnap már talpra állítottak.

Drukkolok, hogy neked is így legyen! :-)

2011. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, kapsz pelenkát, vagy ágytálat, de rá nem állhatsz.

Ismerőst legalábbis bepelenkázták ki is volt miatta akadva :) (Jó mondjuk meg is értem.)

2011. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, mire a műtéthez érsz, már nem leszel ideges, mert kapsz nyugtatót. Amúgy min. 6 óra után lehet felkelni, de ez függhet az állapotodtól. Addig ágytál/katéter. (pelenka nem jellemző térdműtétnél)
2011. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hali! a térdműtét többynire nem altatásos, gerinc melletti érzéstelenítéses. Nyilván attól is függ, hogy mit műtenek ott de remélhetőleg nem térdprotézist kapsz, mert az valóban altatásos lenne. Szalag, porc műtétek nem altatásosak. Az orvos amúgy minden kérdesre választ tud adni a pisit illetően :)
2011. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy volt? hamarosan nekem is át kell esnem rajta...
2012. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Régi a kérdés, de hátha akad, akit érdekel még :) Nekem artroszkópiás térdműtétem volt altatással. Kb a műtét után 2-3 órával járókeret segítségével mentem ki wc-re. A műtött lábamat nem tettem le a földre, és szép lassan mentem. Másnap meg már lábra állított a gyógytornász :)
2014. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Merci Tóka válasza:
Nekem holnap lesz. Keresztszalag szakadásom van. És engem rögtön ki raknak a kórházból, altatás után.
2017. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!