Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felszakadhat a seb varratszedé...

Felszakadhat a seb varratszedés után?

Figyelt kérdés
Múlt héten csütörtökön műtöttek bokaszalag szakadással. A dokimhoz hétfőn kellett visszamennem sebtisztításra. Akkor azt mondta h valószínüleg hétvégén kiszedik a varratokat és majd akkor beszélhetünk a járógipszről. Szerdán pedig kontroll. Ma voltam bennt sajnos a dokim nem volt és máshoz kerültem. AKi ránézett és kiszedte a varrataimat és még járó gipszet is adott. Most nagyon tartok attól, hogy felszakad a seb, a dokimat meg nem érem el h szóljak neki. Szerintetek?
2011. jan. 19. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem záródtak a sebszélek, különben nem szedték volna ki a varrataidat. Bízz az orvosban.
2011. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szerda Szilvia válasza:

Kedves Kérdező!

Néhány éve kosárlabdaedzésen sikerült Nekem is olyan rosszul esnem, hogy elszakadt a jobboldali bokaszalagom.

Nekem 1,5 hétig voltak bent a varratok, s a műtétet követő 2. héten járógipszet is kaptam.

Kissé korainak tartom, hogy 1 hét után kivették, de az orvos, nem hiába lett orvos, biztos tudja, hogy mit miért csinál, ennek ellenére – mivel a kezelőorvosa későbbre tervezete ezt a procedúrát -, én értesíteném a történtekről az illetékes doktort.

Ha a seb felszakadásának esélye lett volna, bizonyára nem vette volna ki a varratokat az ügyeletes orvos. A varratszedés után normális, hogy viszket és melegnek, lüktetőnek érzi a sebet. Ha viszont rendellenességet tapasztal, keresse fel orvosát.

Tudom, min esik most át, s bizony fájdalmas, sok erőt és kitartást kívánok!

Ha esetleg további kérdése lenne e témával kapcsolatban, a sze.szilvi@citromail.hu –s címen elér, szívesen segítek!

Tisztelettel:

Szerda Szilvia

2011. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!