Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Varratszedés kórlap nélkül?

Varratszedés kórlap nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok, volt egy kis balesetem, a jobb kezem középső ujját 2 öltéssel kellett összevarrni. Néhány nap múlva mennem kell varratszedésre, a kórlap sajnos elkeveredett, és nem nem tudok oda menni varratszedésre, ahol varrták. Mit lehet ilyenkor tenni, vagy háziorvos is kikaphatja? Debrecenben tartózkodom akkor, tudnátok segíteni, hogy ott varratszedést hol tudok megoldani? Köszönöm a segítséget!
2011. ápr. 10. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a háziorvos is kikaphatja.
2011. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 öltést még te is ki tudsz venni. Egy szemöldökcsipesz, vagy egy hegyesebb csipesz/ha van/ kell hozzá, és egy hegyes kisolló.
2011. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az anyajegyeimet szedték le,és a varratokat én szedtem ki magamnak,(2öltés volt). Csak elvágtam és kihúztam.
2011. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!