Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérdésem: egészségügyi ellátás...

Kérdésem: egészségügyi ellátásom hogyan fog alakulni, ha nem tudom fizetni a járulékot?

Figyelt kérdés
Külföldről érkeztem haza. Kint édesanyámnál laktam két évig, munkát nem vállalhattam. Itthon is munkanélküli vagyok. A hivatalban közölték, munkanélküli segélyt nem kaphatok, mert tavaly nem dolgoztam. (Megjegyzem, korábban sem kaptak munkát, legutolsó jövedelmem a 2008-ban kapott munkanélküli segély.) Az orvosi felülvizsgálaton 40%-os rokkantnak minősítettek, ami alapján rokkantsági nyugdíj már nem jár, viszont csökkent képességeim miatt elhelyezkedésem reménytelennek látszik. Egyáltalán, miből fogok élni? Külföldre már nem tudok visszamenni, de ott sem kaptam munkát, mert nem tudtam a nyelvet megtanulni.
2011. jan. 19. 15:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!