Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leugrottam a magasföldszintről...

Leugrottam a magasföldszintről, és a lábfejem külső része kidomborodott. Szerintetek mennyire lehet ez súlyos, és mit tehetek vele a hidegvizes borogatás mellett?

Figyelt kérdés

Seggrészegen is ugrottam már ki a macska után, ak nem lett semmi bajom :)


Most bizonyára a jobb lábfejem külső részére terhelődött a súly, és a külső része feljebb állt. Megfogva lazán helyre tettem, halkan ropogott. Ugyanúgy tudom mozgatni, csak egy kicsit fáj. Nem dagadt be, de esélyesnek látom.


2011. jan. 20. 18:08
 1/2 anonim válasza:

2 választásod van!

1. Egy hatalmasat ráütsz a kidomborodó részre egy pörölykalapáccsal (nem ajánlott)

2. Elbicegsz a dokihoz (ajánlott)

2011. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már nem aktuális, helyreraktam, dokihoz nincs időm elmenni, de azóta már szinte meggyógyult.
2011. jan. 28. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!