Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leugrottam a magasföldszintről...

Leugrottam a magasföldszintről az ablakból, és a lábfejem külső része kidomborodott, feljebb állt, a csontok bizonyára jó elmozdultak. Szerintetek mennyire lehet ez súlyos, és mit tehetek vele a hidegvizes borogatás mellett?

Figyelt kérdés

Seggrészegen is ugrottam már ki a macska után, ak nem lett semmi bajom :)


Most bizonyára a jobb lábfejem külső részére terhelődött a súly, és a külső része feljebb állt. Megfogva lazán helyre tettem, halkan ropogott. Ugyanúgy tudom mozgatni, mosztmár sántítok, és be is dagadt.


2011. jan. 20. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi eszed van... Menj orvoshoz.Meg kell röntgenezni a lábad.
2011. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Borogasd tovább, és jobban figyelj, hogy mikor jön haza a férj!
2011. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ebbe egy dolgot nem értek. mi a lónak a hosszú és rücskös f@száért kell ugrálni az ablakból?:D de látom gyakorlott vagy már hogy rögtön fogtad és helyretetted. ha nem múlik el irány az orvos, addig hídegvizes-ecetes borogatás. ha van: bioptron lámba
2011. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*lámpa
2011. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ez a férjes beszólás tetszett :)

borogatás, röntgen stb...ezeket tudtam, de remélem jön vmi speckó házipraktika is


am azért kell leugrálni, mert a kis pofátlan macska mindig kiugrik az ablakon, mert ki van zárva egy másik szobába, de ha azt kinyitjuk, és nem vigyázunk, v simán megfeledkezünk róla, ak szalad ki az ablakon (ő bezzeg soha nem ütötte be a lábát :)

minél hamarabb utánna kell menni, mert különben úgy elkóborol, h kereshetjük egy negyedórán át.


am röntgenre tényleg érdemes lenne elvinni, de szeptember óta lakok bp-n, egy ügyeleten se voltam, nem ismerem a terepet, és am is tanulnom kell a vizsgákra, nincs időm raszakodni :D

megnyomkodtam, törést nem éreztem, sztem csak sima lábközépcsontficam, úgyhogy nem aggódok :)

2011. jan. 20. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!