Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem tiltják be az...

Miért nem tiltják be az antipszichotikum-okat minél előbb? (Csak a gyógyszer-lobby miatt? )

Figyelt kérdés

Az antipszichotikum súlyos mérgek. Nincs belőlük jó és rossz, mint súlyosan tönkre teszi a használóját, teljesen testileg és lelkileg is a legtöbb szinten. Rosszabb, mint bármelyik (kemény) drog, több mellékhatás, sokkal-sokkal kevesebb pozitív hatással. Csak súlyos drogosok szedjék, akiknek már úgy is mindegy és akkor is csak kiegészítő drognak.

Egy orvosok által felírt méreg drága (persze doboz díjas, egy doboz:300 Ft.) erős drog.

A kellemes hatásokra ne nagyon számítson a használó, de minden, ami LSD, Heroin és más kemény drogok mellékhatása az meglesz. Én 5 felnőtt kori füvezésen kívül soha sem drogoztam, de egy jó barátnőm minden drogot végig próbált és ő ecsetelte melyik antipszichotikum melyik drog mellék hatásait produkálja. 6+ antipszichotikum után tudom, a gyógyszer lobbi kitolt már megint velünk. Amikor a gyógyszer valódi (nem támogatott) árának megfelelő összegért pszichológushoz jártam, a világon a legjobban voltam.

Antipszichotikum-mal meg többször kórházban, na köszönöm!

Tiltsák be az antipszichotikum-okat minél előbb!


ui.: Ötven ember részletes véleményét ismerem, a cukorbetegség a legenyhébb mellékhatás.


2011. jan. 30. 15:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

agyrém, de hát én is csak megerősíteni tudom h a gyógyszerlobbyt nem tuidod felülírni.

ahogyan az se igaz h a sch gyógyíthatatlan betegség lenne ... ja hogyne, már ha eleve elfogadjuk h létezik ilyen betegség.


itt a fő gond h eleve csakis medicinális oldalról közelítik meg és azt is érdekek mentén. na most ettől kezdve ki mire számít? durva világ .. de hát ez van. volt már pár ember aki a gyógyszeripar aljkasságait próbálta leleplezni, sajnos mindegyik rejtélyes módon egyszer csak meghalt, eltűnt. meg kell érteni, ilyen hatalom ellen nem lehet harcolni, max elkerülni. kb ennyi ...


betiltani? viccelsz? tudod te mennyi embernek hoznak a pszichiátriai szerek brutális pénzeket?

2019. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!