Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen az a rák szurés?...

Milyen az a rák szurés? Fájdalmas lehet?

Figyelt kérdés
2008. jan. 28. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájdalmas, inkább kellemetlen. Az orvos belédvezet egy hosszabb, fémből készült valamit, neked olyan lesz mintha egy "pálca" lenne. Aztán mondja (az én orvosom legalábbis mindig elmondja), hogy egy kicsit csiklandós lesz most... hát, nem tudom, hogy ő röhögne- e az ilyen jellegű "csiklandozástól"... sztem nem csikis, inkább egy nagyon picit fáj, de tényleg leginkább kellemetlen érzés. Utána kiveszi belőled a fémet (ami egyébként ha nem olyan figyelmes a doki, hideg amikor beléd rakja) és ennyi. Nálam néha előfordul aznapra egy kis vérzés, ill kellemetlen érzés a hasamban. De nem mindig, nem tudom mitől függ.
2008. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valoban kicsit kellemetlen de nem faj. Mindenhol maskent csinaljak mert nekem kenetet vesz le egy palcikaval amit aztan a laborba kuld. A palcika nem fembol keszult "fa" szine van.

HA a fajdalmat es a kellemetlent vesszuk figyelembe, szamomra sokkal "fajdalmasabb" a kacsa nevu szerszam "kibiztositasa".

Ne felj, lazulj!

2008. jan. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne izgulj, nem fáj. Egy perc az egész vagy még annyi sem. Én általában a légzésemre figyelek közben, ha nagy levegőt veszel jobban el tudsz lazulni. Nekem a melleimet is meg szokta vizsgálni a dokim ha rákszürésre megyek.
2008. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!