Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten milyen tapasztalata...

Budapesten milyen tapasztalataitok vannak a különböző lézeres klinikákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lézeresen szeretném kiműttetni a körömbenövésemet Budapest. Interneten körülnéztem és azt láttam, hogy eléggé komoly árkülönbség van a különböző klinikák között, csak nem tudom, hogy érdemes-e megfizetni a drágábbat, azaz jobb szolgáltatást nyújtanak-e. Aki valamit tud valamelyik lézeres klinikáról az legyen szíves megosztani velem:)
2011. febr. 9. 10:57
 1/1 sz12 válasza:

Szia. Sajnos nem tudok ebben segíteni, azért írok mert én is ezen vacilálok, rengeteget utána olvastam és én is jelentős eltéréseket találtam.

(még azért írtam ha esetleg valaki válaszolna, akkor könnyebben el tudjam olvasni:) )

2011. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!