Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik a legjobb hashajtó,...

Melyik a legjobb hashajtó, ami gyorsan hat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ami nekem bevállt az a Hunyadi víz, gyógyszertárban lehet kapni, én szerintem vény nélkül. Viszont tablettára azt hiszem kell recept.
2011. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mennyire hatásos ?
2011. febr. 13. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Keserű só. Gyors, hatásos, olcsó, nem kell recept a patikában.
2011. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szenna tea. Van szenna levél,és termés is. %-6 órán belül hat,ha ez megfelel neked.
2011. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,mellé ütöttem! 5-6 órán belül hat.Lefekvés előtt idd meg,előtte 1-2 órát áztasd.
2011. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha nem feszélyez,a legjobb a glicerines végbélkúp! Szinte azonnal hat,és ami fő,nem terheli a szervezetet,nem szívódik fel!
2011. febr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utóbbi se rossz, de nekem a keserű só vált be legjobban. Ha először használod elég kellemetlen az "íze" miatt. De fél órán belül a seggeden fogsz pisilnixD
2011. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy evőkanál ricinus olaj. Átrodeózik a szervezeteden, gyakorlatilag fél órán belül.
2011. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!